Úklid prostorů po malování

Úklid po malování je snadný, když máte kvalitní čistící technologie a šikovnou pracovní sílu. Úklid po malování je snadný, když zavoláte nám.

Úklid po malování

Malování bytu, domu, nebo kanceláře máte za sebou a na řadě úklid po malování. Úklid po malířích a úklid po řemeslnících Vám jistě rádi zajistíme a Vy nebudete muset, jak se říká, hnout ani prstem.

Úklid po malování zahrnuje:

  • mytí oken, včetně rámů a parapetů, mytí výloh,
  • odstranění nečistot z podlah a interiérového zařízení (vzduchotechnika, radiátory, rozvodové potrubí, měřící přístroje, sociální zařízení),
  • strojové čištění a ruční domytí podlah,
  • luxování koberců, čištění koberců na mokro,
  • čištění a naleštění interiérových prvků (obklady, dveře, kliky, vypínače, zásuvky).

 

Úklid po malířích


Uklízení po malířích i uklízení po řemeslnících není pro většinu lidí zrovna oblíbená činnost. Díky službě "úklid prostorů po malování" si však s úklidem rozhodně nemusíte dělat starosti. Váš byt, dům i kancelář uklidíme za Vás. Není problém dostat zpět do původního stavu okna, koberce a zařízení, které nebylo před barvou dostatečně skryto. Stačí napsat, nebo zavolat a úklid po malování Vám kompletně zajistíme. Podle potřeby je možné dohodnout se na další práci, která bude s úklidem po malování právě Vašich prostor souviset.

Pro informaci o ceně se podívejte na ceník úklidu.


 

 

Napište nám
Souhlasím se zpracováním osobních údajů