Zákazníci o nás řekli:

«  Společnost Ksena s.r.o. provádí pravidelný úklid naší prodejny od roku 2005 k naší spokojenosti. Děkuji úklidové firmě KSENA s.r.o za jejích kvalitní úklidové práce.

Vladimir K. Topsys s.r.o.12.04.2013 

 

«   Dnes jste nás zachránili s vypráním koberců na poslední chvíli. Díky tomu, budeme mít velikonoce svěží a čisté. Děkujeme a přejeme celému kolektivu krásné svátky a hodně spokojených zákazníků.

Celbovi 29.3.2013

 

«   Firma KSENA s.r.o. již 2 roky pro naší firmu A.T.A. technik spol.s.r.o. vykonává úklidové práce jak v našich provozních kancelářích,tak ve výrobním závodě v Újezdě nad Lesy,a to k naší naprosté spokojenosti.

 

«   Úklid je prováděn pečlivě,mnohdy v pracovní době,s maximální ohleduplností ,aby nebyl narušen chod firmy.Dohodnuté termíny jsou dodržovány na 100%,případně mimořádné požadavky jsou zajišťovány operativně. Z výše uvedených důvodů můžeme firmu KSENA s.r.o.doporučit všem zájemcům o kvalitné úklidové práce.

A.T.A. technik spol.s.r.o.

 

«   Se službami této firmy jsme spokojeni a po dobu působnosti u naší firmy se nevyskytly žádné problémy.Úklidové služby této firmy můžeme doporučit i dalším zákazníkům.

Euro Frigo Praha s.r.o.

 

«   S firmou Ksena s.r.o. jsme naprosto spokojeni,reaguje na naše požadavky velice rychle a pečlivě.
GEPRO spol.s.r.o.

 

«   S úklidovou firmou Ksena spolupracujeme asi 5 let a od počátku mají poskytované úklidové služby dobrou úroveň. Komunikace s pracovníky úklidové firmy je vždy příjemná a jejich přístup je velmi flexibilní. Za tu dobu by se jistě několik chybiček našlo, ale vždy šlo spíše o nedorozumění a drobnosti. Úklidová firma Ksena je spolehlivý a důvěryhodný partner pro úklidové služby. Lze jen doporučit.

M.V. správa bytového domu  v Praze 3 - Žižkov 

 

«   Firma Ksena s.r.o. provádí úklid naší firmy již déle než rok.Za tuto dobu jsme byli velmi spokojeni s přístupem jejích zaměstnanců k požadovaným úkolům.Pružně a efektivně reagovali na naše požadavky.Kvalita odvedené práce odpovídala naším představám.Tudíž mohu firmu Ksena s.r.o. doporučit dalším firmám,které mají zájem o kvalitní úklid.

RE s.r.o.

 

«   Se službami a plněním pracovních povinnosti jsme byli spokojeni,neméně spokojení jsme byli s jednáním a ochotou paní Píšové,která našim požadavkům vyšla vstríč,pokud to bylo jen trochu možné a ochotně řešila provozní otázky a problémy týkající se úklidu ku prospěchu obou stran.

Alrhaduct,a.s.

 

«   Rád bych Vám touto cestou poděkoval za prvotřídní služby,které od začátku tohoto roku poskytují vaši pracovníci naší společnosti. Po provedeném výběrovém řízení,při němž jsme hledali partnera,kterému můžeme svěřit starost o čistotu kanceláří naší společnosti,padla naše volba právě na společnost KSENA s.r.o. a dnes můžu říci,že to byla volba dobrá.Příkladná kvalita úklidových prací a svědomitost pracovníků,kteří práce provádějí je navíc umocněna příznivou cenou,jenž je v soudě podle námi provedených výběrových řízení,pravděpodobně bezkonkurenční.

TRIO reality s.r.o.

 

«   S úklidovými pracemi, dodávaných firmou KSENA, jsme po celou dobu velice spokojeni. Jednání s paní Oksanou Píšovou je vždy příjemné, je ochotná a rychle reaguje na všechny naše požadavky.Služby firmy KSENA můžeme všem doporučit.

Dermacol, a.s.

 

«   Své služby společnost dodává kvalitně,dodržuje smlouvu,a reaguje na požadavky a prosby. Proto společnost KSENA s.r.o. můžeme doporučit ostatním společnostem a fyzickým osobám.
Národní vzdělávací fond 

Napište nám
Souhlasím se zpracováním osobních údajů