Postavební úklid

Postavební úklid může dát ještě spoustu práce. Díky naší úklidové firmě, zkušeným pracovníkům a kvalitním čistícím prostředkům však bude postavební úklid odveden rychle a kvalitně.

Úklid po stavbě a přestavbě

Předkolaudační a postavební úklid budov, rodinných domů a bytů, kanceláří a nebytových prostor - to všechno jsme schopni zajistit.

Úklid po stavbách je nedílnou součástí práce naší úklidové firmy. Uklidit po stavbě či po přestavbě budov, rodinných domů a bytů, kanceláří a nebytových prostor je pro nás hračka a vy se pak můžete jen těšit z nového a čistého prostředí.


Předkolaudační a postavební úklid zahrnuje:

  • mytí oken včetně rámů a parapetů, mytí výloh včetně odstranění nálepek, cementu, lepidla atd.,
  • odstranění stavebního prachu z podlah a interiérového zařízení (vzduchotechnika, radiátory, rozvodové potrubí, měřiči přístroje, sociální zařízení),
  • strojové čištění a ruční domytí podlah,
  • luxování koberců,
  • čištění a naleštění interiérových prvků (obklady, dveře, kliky, vypínače, zásuvky).

     

I u stavebního úklidu je možné dohodnout případné další práce. Úklid po stavbě tak lze provést přesně podle Vašich potřeb a představ. Díky využití moderních čistících prostředků a úklidové techniky se úklidové práce po stavbě a rekonstrukci omezí na krátký čas a Vy budete moci prostory využívat co nejdříve.

 

 

 

Napište nám
Souhlasím se zpracováním osobních údajů