Mytí oken a výloh

Každý ví, že čistá výloha přitahuje oko zákazníka lépe než špinavá. Stejně tak je z čistého okna daleko příjemnější pohled. Proto jsou tu naše služby mytí oken, mytí výloh a mytí rámů. Ať už se jedná o okna dřevěná, plastová, špaletová, nebo jiná, na každé máme moderní a účinný čistící prostředek.

Mytí oken může být snadné

Málokdo si mytí oken oblíbí. Mytí oken je náročné, zdlouhavé, často po něm bolí záda a občas ani není vidět vytoužený výsledek. Nejjednodušší způsob, jak na mytí oken vyzrát, je nám napsat a naše úklidová firma se o všechno postará. Při mytí oken jsme opatrní na okolí okna a používáme šetrné, ale účinné čistící přípravky. Naši zkušení pracovníci jsou pečliví a důkladní, takže už si s mytím oken nebudete muset lámat hlavu.

Čištění oken, výloh a rámů

Ani silně znečištěná okna pro nás nejsou problém. Naši zkušení pracovníci si s nimi poradí. Nezáleží na tom, jestli myjeme okna přízemní prodejny, nebo několikapatrové budovy. Můžete se spolehnout, že čištění bude věnována prvotřídní péče. Kvalitní čistící prostředky a šikovní pracovníci mytí oken i mytí výloh zvládnou vše na jedničku. Kromě mytí oken, výloh a rámů Vám můžeme nabídnout také praní záclon a mytí žaluzií.

Pro informaci o cenách se podívejte na ceník úklidu.

 

Napište nám
Souhlasím se zpracováním osobních údajů