Naše úklidová firma nabízí různé druhy úklidových prací:

 

Odklízení sněhu

Zima je krásné roční období, ale každý jistě zná trápení s nekonečným odklízením sněhu. Člověk je promrzlý, monotónní úklidová práce je nezábavná a sníh pořád padá a padá. S naší pomocí už odklízení sněhu nebude problém. Zajistíme Vám odklízení sněhu a díky tomu budou Vaše venkovní prostory čisté, upravené a především bezpečné.

Odvoz odpadu a suti

Dále Vám například po stavbě, přestavbě nebo velkém úklidu zajistíme přistavení kontejneru na odpad a násladný odvoz odpadu a suti. S odpadem a sutí už si nebudete muset dělat starosti a nezáleží na tom, jak velké množství potřebujete odklidit. Naše úklidová firma vám zajistí spolehlivé pracovníky, kteří s pomocí moderního vybavení realizují Vaše představy o dokonalém úklidu.

Úklid po povodních, záplavě, vytopení nebo požáru

Tuto úklidovou službu zajištujeme pro lidi a firmy, které postihlo nebezpečí. Úklid děláme tak, že se dohodneme telefonicky nebo po prohlídce, co je potřeba uklidit. Zajistíme potřebné pomůcky, stroje pro úklid, lidi a v případě potřeby zajistíme i kontejnery na odvážení odpadu. Domluvené úklidové práce provedeme v dohodnutém termínu. Na závěr můžeme pomoci také i vyřídit veškeré náležitosti pro pojišťovny. Zákazníkům, které postihlo nebezpečí dáváme přednost.

Pro informace o cenách se podívejte na ceník úklidu.

 

Napište nám
Souhlasím se zpracováním osobních údajů