Generální úklid bytů a rodinných domů

Jednou za čas je potřeba byt i rodinný dům kompletně uklidit. Je nám jedno, jestli se pro generální úklid rozhodnete na jaře nebo kdykoliv jindy během roku. Naše úklidová firma je připravena Vám pomoci kdykoliv. Moderní a kvalitní čistící přípravky společně s proškolenými a pečlivými pracovníky Vám čistotu bezpodmínečně zaručí.

Kompletní úklid zahrnuje

  • mytí oken, včetně rámů a parapetů,
  • hloubkové čištění koberců,
  • omytí a naleštění kuchyňské linky i uvnitř, omytí elektrospotřebičů (ledničky, myčky, mikrovlnné trouby, konvice, apod.),
    omytí a naleštění veškerého nábytku, lamp a interiérových předmětů,
  • čištění, omytí a naleštění koupelny, umyvadla, WC mísy, sprchového koutu včetně dezinfekce,
  • odstranění vodního kamene, celoplošné omytí a naleštění obkladů a zrcadel,
  • očištění a vytírání podlah s renovačním ošetřením.

 

*Po dohodě je možné přizpůsobit úklid přímo Vašemu bytu či domu a dohodnout se na další práci, kterou za Vás rádi uděláme. Pro orientační cenu se podívejte na ceník úklidu.

Pravidelný úklid domácnosti

Nestíháte nebo Vás prostě jen nebaví uklízet Vaši domácnost? My Vám rádi pomůžeme. Vytírání, vysávání nebo žehlení pro nás není žádný problém. Pravidelně budou naši spolehliví pracovníci dojíždět k Vám domů a potřebný úklid udělají za Vás.

Při úklidu domácnosti je Vaše soukromí na prvním místě

Velký důraz klademe na bezúhonnost a diskrétnost našich pracovníků. Uvědomujeme si, že úklidem domácnosti zasahujeme do Vašeho soukromí a toto plně respektujeme. Vysoká kvalita práce a spolehlivost našich pracovníků úklidu je samozřejmostí.

Pro informaci o cenách se podívejte na ceník úklidu.

 

Napište nám
Souhlasím se zpracováním osobních údajů