Čištění koberců

Čistý koberec dotváří pocit čistoty v celé místnosti, a proto je čištění koberců velmi vyhledávanou službou. Nejen, že čištění koberců pomůže k příjemnému pocitu a místnost tak vypadá pěkně na pohled, ale čistý koberec je zároveň zbaven alergenů.

Čištění koberců moderní technologií

Občas se podaří koberec znečistit opravdu důkladně, a proto je třeba pro čištění koberců zvolit správný postup i technologii. Naši pracovníci si při čištění koberců poradí i se suchou špínou, prachem a roztoči. Máme k dispozici různé druhy vysavačů, pomůcek a čistících prostředků, které koberce dovedou k dokonalé čistotě.

Čistý koberec půl zdraví

V každém koberci se hromadí množství roztočů a to je problém především pro alergiky. Roztoči jsou členovci, kteří nejsou pouhým okem viditelní a proto se jich na metr čtvereční koberce dostane až deset tisíc. Kvalitní technologie a moderní čistící prostředky, které při čištění koberců používáme, Vás těchto roztočů rozhodně zbaví

Při silně znečištěných kobercích a čalounění používáme suché předčištění od prachu a nečistot vysavačem-klepačem, který důkladně odstraní suchou špínu, prach, kůži a roztoče.

Pro informace o ceně za čištění koberců se podívejte na ceník úklidu.

 

Napište nám
Souhlasím se zpracováním osobních údajů